Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Jakie cyklicznie organizowane przez MPK SA w Krakowie wydarzenie jest najciekawsze:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

29.04.2009 Turniej im. Pruchnickiego na „Tramwaju”

Już po raz drugi motorniczowie z Zajezdni Tramwajowej Podgórze Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego S.A. w Krakowie zorganizowali turniej piłki nożnej. W tym roku został on rozegrany w sobotę 25 kwietnia na boisku sportowym klubu „Tramwaj”. Wzięło w nim udział osiem drużyn. Rywalizowali motorniczowie z dwóch zajezdni tramwajowych, kierowcy z trzech zajezdni autobusowych, drużyna krakowskich kontrolerów, drużyna z Królówki oraz PKP PLK Zakład Linii Kolejowych w Krakowie. Po emocjonujących rozgrywkach grupowych do finału awansowali kierowcy z Woli Duchackiej i Płaszowa. W tym pojedynku lepsi okazali się kierowcy z Woli Duchackiej i to oni zostali zwycięzcami całego turnieju. Tym samym obronili tytuł sprzed roku. Trzecie miejsce zdobyła drużyna PKP PLK.

Turniej piłkarski organizowany jest przez motorniczych z Zajezdni Tramwajowej Podgórze, aby upamiętnić zmarłego dwa lata temu motorniczego Piotra Pruchnickiego, założyciela drużyny piłkarskiej w Zajezdni Tramwajowej Podgórze.

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS