Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Jakie było najważniejsze wydarzenie komunikacyjne 2017 roku?

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

29.04.2009 Turniej im. Pruchnickiego na „Tramwaju”

Już po raz drugi motorniczowie z Zajezdni Tramwajowej Podgórze Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego S.A. w Krakowie zorganizowali turniej piłki nożnej. W tym roku został on rozegrany w sobotę 25 kwietnia na boisku sportowym klubu „Tramwaj”. Wzięło w nim udział osiem drużyn. Rywalizowali motorniczowie z dwóch zajezdni tramwajowych, kierowcy z trzech zajezdni autobusowych, drużyna krakowskich kontrolerów, drużyna z Królówki oraz PKP PLK Zakład Linii Kolejowych w Krakowie. Po emocjonujących rozgrywkach grupowych do finału awansowali kierowcy z Woli Duchackiej i Płaszowa. W tym pojedynku lepsi okazali się kierowcy z Woli Duchackiej i to oni zostali zwycięzcami całego turnieju. Tym samym obronili tytuł sprzed roku. Trzecie miejsce zdobyła drużyna PKP PLK.

Turniej piłkarski organizowany jest przez motorniczych z Zajezdni Tramwajowej Podgórze, aby upamiętnić zmarłego dwa lata temu motorniczego Piotra Pruchnickiego, założyciela drużyny piłkarskiej w Zajezdni Tramwajowej Podgórze.

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS