Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

29.09.2009 Stacja Obsługi Tramwajów Nowa Huta – najlepsza w konkursie

W tegorocznym konkursie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy najlepszą okazała się Stacja Obsługi Tramwajów Nowa Huta. To ta właśnie stacja zgromadziła najwięcej punktów.  

Kolejne miejsca zajęły: Stacja Obsługi Autobusów Wola Duchacka (zwycięzca poprzedniej edycji),  Stacja Obsługi Autobusów Bieńczyce, Stacja Obsługi Autobusów Płaszów, Stacja Obsługi Tramwajów Podgórze i Stacja Obsługi i Remontów.

Komisja konkursowa każdego miesiąca oceniała stan obiektów pod kątem panującego na nich porządku oraz bezpieczeństwa stanowisk pracy.

Wszyscy uczestnicy konkursu podkreślali wagę systematycznych działań inwestycyjno-remontowych prowadzonych przez Spółkę, które wraz z unowocześnianiem obiektów pozwalają także lepiej zadbać o bezpieczeństwo i higienę pracy.

Nagrodę otrzymał także Julian Pilszczek, prezes MPK, który został uhonorowany przez Okręgowy Inspektorat Pracy medalem za wieloletnie starania o poprawę warunków bezpieczeństwa i higieny pracy w Przedsiębiorstwie.

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS