Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

23.10.2009 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie sprzeda w drodze negocjacji cenowych Kontenerową stację Paliw

 

OGŁOSZENIE

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie sprzeda  w drodze negocjacji cenowych 

KONTENEROWĄ STACJĘ PALIW o pojemności 20 000 litrów.

 

Stacja wykonana została przez Zakłady Mechaniczne „LENA” w Wilkowie działające w ramach Grupy Holdingowej KGHM „Polska Miedź” S.A. w roku 2000. Oznaczenie fabryczne stacji to CSP20 MIX. Numer Fabryczny 319. Stacja posiada Świadectwo jakości producenta oraz dopuszczenie Urzędu Dozoru Technicznego ważne do 2015r. Stacja wyposażona jest w 2 komory paliwowe pozwalające zarówno na składowanie i dystrybucję benzyn jak i oleju napędowego. Pojemność komór to  13m3 oraz 7 m3. Stacja wyposażona jest w dwa dystrybutory paliwowe. Dodatkowo stacja wyposażona jest w szafę sterującą ze stojakiem na którym zainstalowana jest sygnalizacja stanów awaryjnych. 

 

Stacja Paliw jest obecnie zainstalowana w Krakowie na terenie Stacji Obsługi Autobusów w Bieńczycach przy ulicy Makuszyńskiego 34. Oględziny należy uzgodnić telefonicznie z Kierownikiem Stacji pod nr telefonu 0,12 254 1711

Zgłoszenie do negocjacji prosimy złożyć w Biurze Obsługi Klienta MPK S.A. w Krakowie przy ul. J. Brożka 3, 30-347 Kraków, fax.: 0,12 254 1282 lub w wersji elektronicznej: pmyslik@mpk.krakow.pl  w terminie do dnia 10.11.2009r.

Sprawę negocjacji prowadzi Kierownik Inspektoratu Majątkowego Tel. 0,12 254 1086. 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS