Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

09.11.2009 O bezpieczeństwie w autobusach

„Uważaj na wszelki wypadek” – to hasło kampanii, której celem jest promowanie bezpiecznych zachowań w pracy. Jej organizatorem jest Państwowa Inspekcja Pracy. W ramach tej kampanii w autobusach Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego S.A. w Krakowie przez najbliższe cztery tygodnie będą wyświetlane animowane filmy, które mają zwrócić uwagę na różnego rodzaju niebezpieczeństwa, które mogą nas spotkać w pracy. Bohaterem kreskówek jest pracownik Napo. Jego przygody opowiedziane w zabawny sposób mają skłonić do tworzenia bezpiecznych miejsc pracy, tak by nie dochodziło do nieszczęśliwych wypadków.

W tym roku doszło już do 115 wypadków, w których zostało poszkodowanych 140 osób. Śmiercią pracownika skończyło się 31 wypadków.

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS