Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

01.10.2009 PSBO w Mistrzejowicach zostanie zamknięty

Dla pasażerów komunikacji miejskiej w Krakowie mamy ważną informację. W sobotę, 1 sierpnia przestanie działać Punkt Sprzedaży Biletów Okresowych zlokalizowany przy dworcu autobusowym MPK w Mistrzejowicach. Nie oznacza to jednak, że pasażerowie zostaną przez to pozbawieni możliwości zakupu biletu okresowego w tym rejonie miasta. Tuż obok likwidowanego punktu stoi bowiem automat Krakowskiej Karty Miejskiej, w którym bilet można kupić przez całą dobę. W dodatku jest on wyposażony w czytnik kart płatniczych, dzięki czemu pasażerowie bilet kupią nawet wtedy, gdy nie będą posiadać przy sobie gotówki.

 

Pasażerów zapraszamy także do punktów sprzedaży biletów zlokalizowanych najbliżej Mistrzejowic: na os. Centrum D, bl. 7 oraz przy ul. Mogilskiej 15 A. 

Powodem zamknięcia punktu w Mistrzejowicach jest coraz mniejsza liczba osób, która przychodziła kupić tam bilet. Zdecydowana większość pasażerów korzysta już bowiem z dostępnych całą dobę i łatwych w obsłudze automatów Krakowskiej Karty Miejskiej. Warto także zaznaczyć, że był to jedyny punkt w Krakowie, gdzie pasażer kupując bilet był zmuszony stać na zewnątrz, co przy jesiennej lub zimowej aurze było niekomfortowe.

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS