Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

05.10.2009 MPK S.A. w Krakowie w finale konkursu Lider Informatyki 2009

 

Redakcja tygodnika Computerworld zakwalifikowała krakowskiego przewoźnika do finału konkursu Lider Informatyki 2009 w sektorze publicznym. To, czy MPK pokona innych kandydatów do tego tytułu okaże się 30 września, podczas finałowej gali.

Sam konkurs ma już długą, bo 13-letnia historię i należy do najbardziej prestiżowych przedsięwzięć tego typu w Polsce. Lider Informatyki wyłania organizacje odnoszące sukcesy w dziedzinie biznesowych zastosowań IT. Dotychczas do rywalizacji w konkursie przystąpiło ponad 800 firm i instytucji reprezentujących różne gałęzie gospodarki i sektory administracji publicznej.

Jak podaje redakcja Computerworld w tegorocznej edycji konkursu konkurencja pomiędzy startującymi była wyjątkowo zacięta. Do rywalizacja stanęło bowiem aż 70 podmiotów, w tym znane instytucje finansowe, firmy usługowe i przedsiębiorstwa przemysłowe.

Oceniając kandydatury jurorzy brali pod uwagę cztery kryteria: doskonałość organizacyjną, innowacyjność, kreowanie wartości biznesowej przez dział IT oraz spójność strategii IT z biznesem. Do ścisłego finału jury zakwalifikowało 17 podmiotów.

O tytuł Lidera Informatyki 2009 w sektorze publicznym oprócz MPK S.A. w Krakowie walczą: Ministerstwo Sprawiedliwości - Departament Informatyzacji i Rejestrów Sądowych, Urząd Miejski Gliwice oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS