Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Jakie cyklicznie organizowane przez MPK SA w Krakowie wydarzenie jest najciekawsze:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

19.07.2016 Jedna oferta w przetargu na zakup 20 autobusów elektrycznych


Jedna oferta wpłynęły do MPK SA w przetargu na dostawę 20 autobusów elektrycznych (17 autobusów 12-metrowych i 3 przegubowe o długości 18 metrów).

Ofertę złożyła firma Solaris Bus & Coach SA, która dostawę 17 autobusów 12-metrowych wyceniła na 34 843 198 zł netto, a autobusów przegubowych na 7 948 201 zł netto.

Przesłana oferta zostanie zweryfikowana i sprawdzona czy spełnia wymagania, które postawił zamawiający.

Warto przypomnieć, że krakowski przewoźnik kupuje107 autobusów w ramach  Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, korzystając z instrumentu Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. Oprócz 20 autobusów elektrycznych MPK SA kupiło 60 autobusów 12-metrowych, 12 autobusów hybrydowych i 15 autobusów typu midi.

Niezależnie od tego projektu krakowski przewoźnik ogłosił także przetarg na zakup 77 autobusów przegubowych wyposażonych w silniki Euro 6.

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS