Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

29.07.2016 Punkt Informacji i Sprzedaży Biletów przy Dworcu Głównym Wschód czynny całą dobę


Od dzisiaj, 29 lipca nieprzerwanie aż do niedzieli, 31 lipca do godziny 24.00 (jeżeli będzie taka potrzeba to dłużej) w Punkcie Informacji i Sprzedaży Biletów przy Dworcu Głównym Wschód pasażerowie będą mogli uzyskać informacje o funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Pracownicy MPK SA w Krakowie w tym okresie przez całą dobę będą udzielać informacji jak poruszać się po mieście oraz jak dojechać do Brzegów, gdzie Papież Franciszek odprawi mszę świętą.
W punkcie przy Dworcu Głównym Wschód informacje bez problemu uzyskają pasażerowie nie znający języka polskiego. Będą tam bowiem pracować osoby posługujące się językiem angielski, niemiecki i hiszpański.
W punktach MPK SA pasażerowie mogą kupić bilety, w tym bilet przygotowany specjalnie na Światowe Dni Młodzieży w cenie 15 zł.
Wszyscy pasażerowie otrzymują także ulotki z informacjami o funkcjonowaniu komunikacji miejskiej oraz mapy z zaznaczonymi liniami specjalnymi kursującymi 30 i 31 lipca.

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS