Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Jakie było najważniejsze wydarzenie komunikacyjne 2017 roku?

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

16.09.2016 Na linii nr 134 tylko nowe autobusy z bagażnikami rowerowymi


Od soboty, 17 września na linii nr 134 kursującej z przystanku Cracovia Stadion do Zoo, będą kursować wyłącznie nowe autobusy Solarisa z silnikami spełniającymi najwyższe europejskie normy Euro 6. Dzięki temu jadące do Zoo osoby będą miały do dyspozycji autobusy wyposażone w klimatyzację, monitoring i nowoczesny system informacji pasażerskiej złożony z tablic wyświetlających trasę przejazdu wraz z mapą Krakowa oraz z głosowego zapowiadania przystanków. W środku jest także automat biletowy, w którym pasażerowie zapłacą za bilet nie tylko gotówką (monetami) ale także kartą płatniczą.

Na pokładzie nowych autobusów są dostępne trzy porty/ładowarki USB, dzięki którym będzie można uzupełnić baterie smartfonów lub tabletów.

Wszystkie autobusy kursujące do Zoo są wyposażone w specjalne bagażniki rowerowe.

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS