Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

26.01.2017 Zarząd MPK SA w Krakowie i Komendant Miejski Policji podziękowali motorniczym


Inspektor Rafał Leśniak, Komendant Miejski Policji w Krakowie i Grzegorz Dyrkacz, Członek Zarządu i Dyrektor ds. Zarządzania Przewozami Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego SA w Krakowie we wtorek 24 stycznia wręczyli nagrody dwóm motorniczym, którzy pod koniec ubiegłego roku pomogli krakowskiej policji. Robert Kozioł zauważył zaginionego 87- latka na jednej z pętli tramwajowych, dzięki czemu starszy pan szybko trafił do rodziny. Z kolei Paweł Jamróz obezwładnił i przekazał policji mężczyznę, który bez powodu zaatakował kobietę.

- Dziękuję Panom i gratuluję. Wiem, że podejmując działania, nie myśleliście o nagrodach, podziękowaniach i innych zaszczytach, które Was dzisiaj spotkały. Dziękuję w imieniu swoim oraz wszystkich krakowskich policjantom. Dzięki takim zachowaniom w Krakowie jest bezpieczniej- powiedział insp. Rafał Leśniak, szef krakowskiej policji.

Z rąk inspektora Rafała Leśniaka pracownicy krakowskiego MPK SA otrzymali okolicznościowe adresy oraz drobne upominki. Zarząd przedsiębiorstwa przekazał swoim pracownikom nagrody pieniężne.  Spotkanie było również okazją do podziękowań za dobrą współpracę policji i przewoźnika.

- Współpracujemy od lat i oceniam tę współpracę niezwykle wysoko. To nie tylko wspólne działania w autobusach i tramwajach, ale również pomoc przy działaniach profilaktycznych, które mają uwrażliwić pasażerów na czyhające niebezpieczeństwa - stwierdził Grzegorz Dyrkacz, członek zarządu, dyrektor ds. zarządzania przewozami MPK SA w Krakowie.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS