Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Jakie cyklicznie organizowane przez MPK SA w Krakowie wydarzenie jest najciekawsze:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

10.06.2017 Piłkarski turniej krakowskiego MPK wygrała drużyna PKP

W sobotę, 10 czerwca na boisku TS Tramwaj (przy ul. Praskiej 61a) został rozegrany jubileuszowy X Piłkarski Turniej im. Piotra Pruchnickiego.

Zwyciężyła w nim drużyna PKP, która w finale w rzutach karnych pokonała zespół Stary Tramwaj. Trzecie miejsce w turnieju zajęła drużyna z zajezdni autobusowej Wola Duchacka, a czwarte zajezdnia tramwajowa Nowa Huta.

Turniej został uroczyście otwarty o 10.00 rano przez Mariusza Szałkowskiego, wiceprezesa MPK SA w Krakowie.

W pierwszej fazie turnieju drużyny rozgrywały mecze w dwóch grupach złożonych z pięciu drużyn. Następnie dwa najlepsze zespoły z każdej z grup grały w półfinałach.

Po zakończeniu turnieju odbyła się ceremonia wręczania pucharów i medali dla zwycięzców. Nagrody dla najlepszych zespołów wręczała Katarzyna Bury, członek zarządu MPK SA w Krakowie.  

Przypomnijmy, że w turnieju rywalizowało 10 drużyn, wśród których byli pracownicy wszystkich zajezdni tramwajowych i autobusowych krakowskiego MPK. Gościnnie w turnieju wystąpiły także m.in. drużyna złożona z pracowników ZUE SA oraz PKP.

 

Warto podkreślić, że rozgrywany od dziesięciu lat turniej jest organizowany, aby upamiętnić osobę zmarłego motorniczego Piotra Pruchnickiego, który był inicjatorem i założycielem drużyny piłkarskiej w Zajezdni Tramwajowej Podgórze.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS