Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Jakie cyklicznie organizowane przez MPK SA w Krakowie wydarzenie jest najciekawsze:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

20.07.2017 Zwycięzcy konkursu fotograficznego odebrali nagrody


W czwartek, 20 lipca w siedzibie MPK SA w Krakowie zwycięzcy konkursu fotograficznego, w którym wybieraliśmy 10 najpiękniejszych zdjęć z parady zabytkowych i współczesnych autobusów, odebrali nagrody.

Przypomnijmy, że konkurs był organizowany z okazji 90 lat komunikacji autobusowej w Krakowie i parady zabytkowych i współczesnych autobusów, która przejechała ulicami naszego miasta 11 czerwca 2017 roku. W ramach tego konkursu otrzymaliśmy wiele pięknych zdjęć z parady. Spośród nich jury wybrało 10 najładniejszych i najbardziej interesujących. Na każde z nich można było głosować na oficjalnym profilu MPK SA na Facebooku. Pierwsze miejsce i najwięcej polubień zdobyło zdjęcie Agaty Kras-Gaździckiej.

- Zwycięstwo w tym konkursie było dla mnie bardzo dużym zaskoczeniem ponieważ w przeciwieństwie do mojego męża zawodowo nie zajmuję się fotografią. W czasie parady, w której braliśmy udział proponowałam mojemu mężowi, aby zrobił zdjęcie z wnętrza zabytkowego autobusu, a ponieważ mnie nie posłuchał, to sama zdecydowałam się wejść do środa pojazdu i zrobić zdjęcie. Jak się okazało warto było to zrobić – powiedziała po odbiorze nagrody Agata Kras-Gaździcka.

 

Kolejne miejsca zdobyli: Grzegorz Macura – drugie, Paulina Kasałka – trzecie, Rafał Kolczyński – czwarte, Katarzyna Czekała – piąte, Katarzyna Szulc-Kłembukowska – szóste, Paweł Jakubowski – siódme, Ireneusz Szumny - ósme, Mariola Janczura – dziewiąte i Dominik Tomczyk – dziesiąte.
Wszystkim serdecznie gratulujemy.  

 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS