Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

26.07.2017 Nowy numer "Przewoźnika Krakowskiego" już dostępny


Ukazał się nowy numer „Przewoźnika Krakowskiego”, w którym można przeczytać m.in. o historii komunikacji autobusowej w Krakowie oraz paradzie zabytkowych i współczesnych pojazdów, która została zorganizowana przez MPK SA w Krakowie. Zachęcamy także do przeczytania artykułu o kierowcy autobusu, który uratował życie rowerzysty.

W najnowszym numerze „Przewoźnika Krakowskiego” można znaleźć także informacje o planowanych inwestycjach w zakresie transportu zbiorowego. Czytelnicy, którzy kolekcjonują zdjęcia i dane techniczne krakowskich autobusów znajdą w tym numerze kolejną kartę.

 „Przewoźnik Krakowski” jest dostępny w siedzibie MPK SA przy ul. J. Brożka 3. Można go także pobrać ze strony internetowej www.mpk.krakow.pl (klikając na zakładkę Media) i ze strony facebook.com/mpkkrakow.

Zachęcamy do lektury.

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS