Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Jakie cyklicznie organizowane przez MPK SA w Krakowie wydarzenie jest najciekawsze:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

23.08.2017 Konkurs fotograficzny „Tramwaj Papieski - TRAM DEL PAPA” rozstrzygnięty


 

Znamy już zwycięzcę konkursu fotograficznego „Tramwaj Papieski -  TRAM DEL PAPA”. Został nim Bartosz Pietrzyk – na przesłane przez niego zdjęcie zagłosowało najwięcej użytkowników oficjalnego profilu MPK SA  na Facebooku (464 głosy). Drugie miejsce zajął Michał Kowynia – jego zdjęcie polubiło 379 osób, a trzecie Krzysztof Wardzała (269 głosów). Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody, a jedną z nich będzie możliwość samodzielnego poprowadzenia tramwaju, którym podróżował Papież Franciszek.

Przypomnijmy, że konkurs został ogłoszony z okazji rocznicy przejazdu Ojca Świętego tramwajem MPK SA w Krakowie podczas Światowych Dni Młodzieży. Zdjęcia przestawiające tramwaj, którym podróżował Papież Franciszek można było przesyłać w dniach od 28 lipca do 6 sierpnia. 21 sierpnia zakończyło się głosowanie na najlepsze zdjęcie spośród 10 wybranych przez jury. W sumie w głosowaniu na profilu MPK SA na Facebooku wzięło udział ponad 1700 osób.

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS