Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Jakie było najważniejsze wydarzenie komunikacyjne 2017 roku?

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

25.08.2017 Piłkarska Liga MPK wystartowała po raz siódmy

W piątek, 25 sierpnia pracownicy krakowskiego przewoźnika rozpoczęli kolejny sezon rozgrywek Ligi MPK. To już siódma edycja piłkarskiej ligi MPK.  Kierowcy, motorniczowie, mechanicy, instruktorzy oraz inspektorzy ruchu swoje mecze rozpoczęli punktualnie o 16.15 na boisku sportowym TS Tramwaj przy ul. Praskiej 61a. Rozgrywki oficjalnie otworzył Mariusz Szałkowski, wiceprezes zarządu MPK SA w Krakowie.

W obecnym sezonie Ligi MPK występuje osiem drużyn, w których grają pracownicy z zajezdni tramwajowej Podgórze i Nowa Huta, zajezdni autobusowej Wola Duchacka, Płaszów i Bieńczyce, Stacji Obsługi Autobusów Wola Duchacka, Stacji Obsługi i Remontów oraz instruktorzy i pracownicy Działu Zarządzania Ruchem.

Przypomnijmy. Pierwsza edycja rozgrywek Ligi MPK miała miejsce w 2011 roku. Obecnie w Lidze MPK bierze udział osiem zespołów. Wszyscy zawodnicy to pracownicy krakowskiego przewoźnika.

Szczegółowe informacje o rozgrywkach piłkarskich organizowanych przez pracowników MPK SA, w tym aktualne wyniki są dostępne na stronie: www.facebook.com/ligampkkrakow

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS