Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Jakie cyklicznie organizowane przez MPK SA w Krakowie wydarzenie jest najciekawsze:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

01.09.2017 Zabytkowe autobusy pojadą na linii nr 119

 

W najbliższą niedzielę, 3 września zostanie uruchomiona linia specjalna nr 119, obsługiwana zabytkowymi autobusami z kolekcji MPK S.A. w Krakowie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z tej okazji, tym bardziej, że na linii pojawią się wyjątkowe pojazdy: Jelcz 021 (Ogórek przegubowy), Scania CN113ALB oraz Ikarus 280 i Ikarus 620.

Linia specjalna 119 będzie kursować w ramach Krakowskiej Linii Muzealnej po trasie: Dworzec Główny Zachód – Pawia (powrót: Warszawska, Kurniki) – al. Słowackiego – al. Mickiewicza – al. Krasińskiego – ul. M. Konopnickiej – rondo Matecznego – Wadowicka – Zakopiańska – Borek Fałęcki.

Linia 119 będzie się zatrzymywać na wszystkich istniejących przystankach na trasie. Opłata za przejazd zabytkowymi pojazdami jest zgodna z taryfą biletową obiwiązującą na linie miejskie.

Szczegółowe informacje i rozkład jazdy linii nr 119 są dostępne na stronie muzealna.org.

Przypominamy, że 2 września jak w każdą niedzielę wakacji będzie także kursować linia tramwajowa nr 0 obsługiwana zabytkowymi wagonami. Tramwaje będą kursować na trasie z ul. św. Wawrzyńca do Cichego Kącika.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS