Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Jakie cyklicznie organizowane przez MPK SA w Krakowie wydarzenie jest najciekawsze:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

06.09.2017 Zwycięzcy konkursu fotograficznego „Tramwaj Papieski - TRAM DEL PAPA” odebrali nagrody


 

W środę, 6 września w zajezdni tramwajowej Podgórze przy ul. J. Brożka 3 zwycięzcy konkursu „Tramwaj Papieski -  TRAM DEL PAPA” odebrali nagrody. Każdy z uczestników konkursu poza atrakcyjnym zestawem gadżetów otrzymał wyjątkowy egzemplarz Krakowskiej Karty Miejskiej, który był rozdawana uczestnikom przejazdu tramwajem z Ojcem Świętym podczas Światowych Dni Młodzieży.

 

Główną nagrodą jest możliwość samodzielnego poprowadzenia tramwaju, którym podróżował Papież Franciszek. Do takiego przejazdu zyskał prawo Bartosz Pietrzyk, który zajął pierwsze miejsce w konkursie – na przesłane przez niego zdjęcie zagłosowało najwięcej użytkowników oficjalnego profilu MPK SA  na Facebooku (464 głosy).

Przypomnijmy, że konkurs został ogłoszony z okazji rocznicy przejazdu Ojca Świętego tramwajem MPK SA w Krakowie podczas Światowych Dni Młodzieży. Zdjęcia przestawiające tramwaj, którym podróżował Papież Franciszek można było przesyłać w dniach od 28 lipca do 6 sierpnia. 21 sierpnia zakończyło się głosowanie na najlepsze zdjęcie spośród 10 wybranych przez jury. W sumie w głosowaniu na profilu MPK SA na Facebooku wzięło udział ponad 1700 osób.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS