Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Jakie cyklicznie organizowane przez MPK SA w Krakowie wydarzenie jest najciekawsze:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

07.09.2017 Zakończenie lata na plaży


W niedzielę, 10 września miejskie spółki komunalne: KHK, MPK, MPEC i MPWiK oraz MPO wraz z Zarządem Zieleni Miejskiej zapraszały na zakończenie lata na plaży miejskiej pod hasłem: „Wspólnie dbamy o Kraków”. Na uczestników imprezy czekał liczne darmowe atrakcje. Impreza odbyła się plaży miejskiej na bulwarze Kurlandzkim w okolicy mostu Kotlarskiego.

Dmuchana ścianka wspinaczkowa, piłkarzyki, zabawy sprawnościowe, warsztaty kuglarskie, gry zespołowe, warsztaty z pierwszej pomocy – to tylko niektóre z atrakcji, które czekały na bulwarze Kurlandzkim.

Dla miłośników dobrego kina przygotowane zostały projekcje filmów – można było obejrzeć zarówno bajkę dla najmłodszych pt. „Rodzinka nie z tej ziemi”, jak i – wieczorową porą – komedię romantyczną.

Amatorów muzyki przez cały dzień zabawiał DJ. Punktem kulminacyjnym i główną atrakcją był teatr ognia na plaży – po zapadnięciu zmroku byliśmy świadkami spektaklu, który łączył w sobie przejmującą muzykę i taniec z ogniem.

Na miłe zakończenie pikniku odbył się seans filmowy - „Listy do Julii” z Amandą Seyfried, Vanessą Redgrave i Christopherem Eganem w rolach głównych.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS