Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

16.10.2017 Buspas na ulicy Wielickiej

 

Utworzenie buspasa na ulicy Wielickiej uczyniło podróż komunikacją miejską bardziej atrakcyjną dla mieszkańców południowo-wschodnich dzielnic Krakowa. Buspas ma ponad 2,5 km długości, dzięki czemu autobusy swobodnie omijają korki, które tworzą się na Wielickiej w godzinach porannego i popołudniowego szczytu. A jego dopełnieniem jest buspas na ul.  Kamieńskiego, dzięki czemu autobusy komunikacji miejskiej są poza konkurencją jeśli chodzi o czas dojazdu do ronda Matecznego.

Przypominamy przy okazji, że spełniając postulaty mieszkańców zwiększyliśmy częstotliwość kursowania linii 304, autobusy tej linii jeżdżą teraz co 10 minut.

Warto także pozostawiać samochód np. przy ul. Ćwiklińskiej lub Teligi i podróż kontynuować tramwajem kursującym z pętli Nowy Bieżanów.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS