Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Jakie cyklicznie organizowane przez MPK SA w Krakowie wydarzenie jest najciekawsze:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

20.10.2017 Strażacy MPK ćwiczyli swoją sprawność

 


W piątek, 20 października 2017 roku sześć drużyn Ochotniczej Straży Pożarnej Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego S.A. w Krakowie rywalizowało  na terenie zajezdni autobusowej w Płaszowie w zawodach sportowo-pożarniczych. Zespoły reprezentowały dwie stacje obsługi tramwajów, trzy stacje obsługi autobusów oraz Stacja Obsługi i Remontów.

Zawody miały na celu sprawdzenie posiadanego sprzętu oraz sprawności strażaków. Zwyciężyła w nich drużyna ze Stacji Obsługi i Remontów. Drugie miejsce zajęli strażacy ze Stacji Obsługi Autobusów Wola Duchacka, zaś trzecie miejsce zajęła drużyna strażaków ze Stacji Obsługi Autobusów Bieńczyce.

Każda z drużyn rywalizowała w dwóch konkurencjach: gaszeniu na czas ognia i tzw. bojówce. Pierwsza konkurencja polegała na tym, że zawodnicy każdej z drużyn musieli jak najszybciej ugasić pożar wykorzystując gaśnice. Druga z konkurencji wymagała jak najszybszego rozwinięcia przez zawodników strażackich węży. Następnie zawodnicy musieli strumieniem wody strącić ustawione na słupkach puszki.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS