Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

29.01.2018 Arcybiskup Marek Jędraszewski odprawił 73. mszę tramwajarską

 


W niedzielę 28 stycznia w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy ojców Redemptorystów Arcybiskup Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski odprawił 73. mszę tramwajarską. Jak co roku była ona odprawiana w intencji wszystkich pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego S.A. w Krakowie oraz ich rodzin. Podczas mszy arcybiskup modlił się o Boże błogosławieństwo w codziennej pracy dla osób zatrudnionych w MPK S.A.

Zwracając się do uczestników mszy zwrócił uwagę na obecność pocztów sztandarowych MPK SA w Krakowie. Przypomniał także o kolędowym tramwaju organizowanym przez krakowskiego przewoźnika i podziękował za możliwość udziału w tym wydarzeniu.

W tradycyjnej mszy tramwajarskiej uczestniczył zarząd MPK S.A. Mszę tramwajarską uświetnił występ chóru Lutnia Krakowska.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS