Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

01.02.2018 Wybór oferty Solarisa i Stadlera na dostawę nowych tramwajów to najważniejsze wydarzenie komunikacyjne 2017 roku

Pod koniec grudnia 2017 roku zapytaliśmy  naszych pasażerów, co według nich było najważniejszym wydarzeniem komunikacyjnym w 2017 roku. Większość osób, która wzięła udział w sondzie internetowej na naszej stronie internetowej www.mpk.krakow.pl uznała, że był to wybór oferty konsorcjum firm Solaris i Stadler na dostawę 50 nowych tramwajów.  Tak zagłosowało 29 proc. osób. Drugie miejsce w głosowaniu – 23 proc. zajęło oddanie do ruchu 20 autobusów elektrycznych. Trzecie miejsce z 18 proc. przypadło oddaniu do ruchu 77 autobusów przegubowych z silnikami Euro 6. Nieco mniej głosów, po 9 proc. internauci oddali na uruchomienie możliwości zapisywania biletów okresowych w telefonie oraz wycofanie z ruchu autobusów Scania Omni City. Najmniej głosów zdobyło podpisanie umowy na dofinansowanie zakupu 78 nowych autobusów (6 proc.) oraz uruchomienie nowoczesnej myjni w Stacji Obsługi Tramwajów Nowa Huta (5 proc.).

W internetowej sondzie na stronie MPK SA wzięło udział ponad 1 tys. internautów.

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS