Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Jakie cyklicznie organizowane przez MPK SA w Krakowie wydarzenie jest najciekawsze:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

08.03.2018 Dzień Kobiet w zabytkowym tramwaju MPK

W czwartek, 8 marca z okazji Dnia Kobiet w Krakowie kursował specjalny zabytkowy tramwaj Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego SA w Krakowie.

Tramwaj zatrzymywał się na przystankach, a pracownicy krakowskiego przewoźnika oraz członkowie Krakowskiego Klubu Modelarzy Kolejowych każdej pasażerce wręczali kwiaty i składali życzenia z okazji Dnia Kobiet. Zabytkowy tramwaj wyjechał z zajezdni tramwajowej Podgórze, przy ul. J. Brożka 3 o godzinie 13.30 i po trasie linii nr 8 (ul. Wadowicka, Krakowska, Stradomska, św. Gertrudy, pl. Wszystkich Świętych, ul. Podwale) pojechał do centrum miasta. Następnie tramwaj, w którym kwiatami została obdarowana każda kobieta, kursował wokół I Obwodnicy do 15.30. Przejazd tramwajem był bezpłatny.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS