Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

15.04.2018 Muzyczny tramwaj MPK kursował na linii nr 8

 

W niedzielę, 15 kwietnia mieszkańcy Krakowa i turyści mieli wyjątkową okazję podróżować muzycznym tramwajem. Wagon kursował po trasie linii nr 8 (Bronowice Małe – Borek Fałęcki) od 15.00 do 18.00. W pierwszy kurs tramwaj ruszył z przystanku „Łagiewniki” w kierunku Bronowic Małych.

 

Dla uczestników przejazdu specjalny program artystyczny przygotowali uczniowie Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. F. Chopina w Krakowie. Przy akompaniamencie akordeonu, skrzypiec, wiolonczeli i keyboardu zaśpiewali oni w tramwaju m. in. popularne piosenki Skaldów.

Jednocześnie w czasie przejazdu muzycznym tramwajem była prowadzona akcja informacyjna zachęcająca do oddawania krwi, szczególnie w okresie letnim, gdy krwi brakuje najbardziej. Dla uczestników przejazdu Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie przygotowało gadżety i ulotki informacyjne.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS