Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

13.04.2018 Autobus do kariery MPK

Od 16 do 20 kwietnia po ulicach Krakowa kursował zabytkowy autobus Ogórek, który zamienił się w mobilny punkt informacyjny dla wszystkich osób zainteresowanych  pracą w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym SA w Krakowie.

Do tej pory kandydaci mogli uzyskiwać informacje telefonicznie i mailowo lub osobiście w budynku krakowskiego przewoźnika przy ul. J. Brożka 3. Teraz mogli również wsiąść do zabytkowego autobusu i w nim porozmawiać o warunkach pracy i uzyskać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i wątpliwości. Do ich dyspozycją byli pracownicy Działu Personalnego MPK oraz kierownicy stacji obsługi oraz zajezdni tramwajowych i autobusowych.

Od 16 do 20 kwietnia zabytkowy autobusów kursował od 11.00 do 18.00 z Borku Fałęckiego do Kombinatu (kurs został zaplanowany ul. Zakopiańską, Wadowicką, M. Konopnickiej, Alejami Trzech Wieszczów, al. 29 Listopada, ul. Opolską, Bora-Komorowskiego, al. Andersa i al. Solidarności).

Z przejazdu i konsultacji z przedstawicielami MPK skorzystało wielu zainteresowanych  pracą motorniczego, kierowcy i na stanowskach zaplecza technicznego. Przejazd był bezpłatny.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS