Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

17.05.2018 Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z pracą”

Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z pracą” odbyły się w czwartek, 17 maja w godz. 10.00–14.00 w TAURON Arenie Kraków. To wyjście naprzeciw potrzebom pracodawców oraz osób, które poszukują zatrudnienia, zastanawiają się nad zmianą dotychczasowej pracy, a także młodzieży stojącej przed wyborem drogi zawodowej.

Uczestnictwo w Targach to okazja dla osób bezrobotnych do zdobycia pierwszych doświadczeń w kontaktach z pracodawcami, zapoznania się z szeroką bazą ofert pracy oraz aktualną sytuacją panującą na lokalnym rynku pracy.

Swoje stanowisko na Targach Pracy miało również MPK SA w Krakowie. Wszyscy zainteresowani pracą motorniczego, kierowcy oraz lub pracownika zaplecza technicznego uzyskali odpowiedź na wszystkie pytania i wątpliwości.

W wydarzeniu wzięło udział około 80 wystawców, pochodzących głównie z lokalnego rynku pracy. W gronie wystawców pojawiły się również instytucje zewnętrzne, które przedstawiły uczestnikom targów ofertę pomocy, przede wszystkim w zakresie szkoleń, poradnictwa zawodowego oraz uczestnictwa w aktualnie realizowanych projektach.

Tradycyjnie Grodzki Urząd Pracy uruchomił stanowisko doradców zawodowych, z których pomocy mogły skorzystać zainteresowane osoby bezrobotne i poszukujące pracy. Doradcy pomogali uczestnikom targów w wyborze odpowiedniej pracy, zgodnej z umiejętnościami i zainteresowaniami, udzielali informacji jak dobrze zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej z potencjalnym pracodawcą, a także pomagali w napisaniu życiorysu czy też listu motywacyjnego. Pośrednicy pracy na stoisku GUP zaprezentowali oferty pracy będące w dyspozycji urzędu od pracodawców nieobecnych na targach.


 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS