Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

17.05.2018 MPK zaprezentowało autobus elektryczny podczas MOTO SHOW w Krakowie

 

 


19 i 20 maja w Krakowie odbywały się targi Moto Show. Ich elementem były także kwestie związane z transportem publicznym.

W specjalnej Strefie Mobilności spotkał się:  ZIKiT, MPK SA w Krakowie, Mobilis, Renoma i Wavelo. W strefie nie zabrakło atrakcji dla miłośników transportu zbiorowego. MPK S.A. w Krakowie zaprezentowało bezemisyjny autobus elektryczny. 

Była to więc okazja do zwiedzania najnowocześniejszych ekologicznych autobusów. Można było też wypróbować cieszące się dużą popularnością aplikacje ułatwiające podróżowanie autobusami i tramwajami po mieście (O!STRZEGATOR), a także zapoznać się z aplikacjami premierowym.

Odwiedzający otrzymali garść informacji o nowinkach technologicznych, dedykowanych dla osób starszych albo z niepełnosprawnością ruchową. Wszystko po to, by ułatwić podróżowanie komunikacją zbiorową wszystkim mieszkańcom aglomeracji.

Ciekawostką było specjalne mobilne laboratorium drogowe objeżdżające już od kilku lat ulice Krakowa.

Dodatkowo o nowościach związanych z sposobami reklamacji mandatów drogą elektroniczną, opowiedzieli przedstawiciele pierwszej krakowskiej umundurowanej firmy kontrolującej bilety – Renoma.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS