Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Jakie cyklicznie organizowane przez MPK SA w Krakowie wydarzenie jest najciekawsze:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

17.05.2018 MPK zaprezentuje autobus elektryczny podczas MOTO SHOW w Krakowie

 

 


19 i 20 maja w Krakowie odbędą się targi Moto Show. Ich elementem będą także kwestie związane z transportem publicznym.

W specjalnej Strefie Mobilności spotkają się:  ZIKiT, MPK SA w Krakowie, Mobilis, Renoma i Wavelo. W strefie nie zabraknie atrakcji dla miłośników transportu zbiorowego. MPK S.A. w Krakowie zaprezentuje bezemisyjny autobus elektryczny. Poruszymy również temat autobusów napędzanych hybrydowo, a nawet wodorowo.

Po pierwsze, będziemy mieć okazję zwiedzania najnowocześniejszych ekologicznych autobusów, można będzie wypróbować cieszące się dużą popularnością aplikacje ułatwiające podróżowanie autobusami i tramwajami po mieście (O!STRZEGATOR), a także zapoznać się z aplikacjami premierowym.

Po drugie otrzymamy garść informacji o nowinkach technologicznych, dedykowanych dla osób starszych albo z niepełnosprawnością ruchową. Wszystko po to, by ułatwić podróżowanie komunikacją zbiorową wszystkim mieszkańcom aglomeracji.

Po trzecie, dla tych, którzy lubią wiedzieć absolutnie wszystko, hitem będzie specjalne mobilne laboratorium drogowe objeżdżające już od kilku lat ulice Krakowa.

Dodatkowo o nowościach związanych z sposobami reklamacji mandatów drogą elektroniczną, opowiedzą przedstawiciele pierwszej krakowskiej umundurowanej firmy kontrolującej bilety – Renoma.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS