Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

30.08.2018 Dzień Solidarności i Dzień Weterana w Krakowie


31 sierpnia obchodziliśmy Dzień Solidarności i Wolności, a 1 września Dzień Weterana Walk o Niepodległość RP. W związku z tegorocznym wyjątkowym jubileuszem 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości miasto Kraków w sposób szczególny włączyło się w obchody tych świąt.

Z tej okazji w dniach od 31 sierpnia do 1 września na ulicach miastach jeździły miejskie tramwaje i autobusy udekorowane biało-czerwonymi chorągiewkami. Patriotyczną iluminację miała kładka o. Bernatka, a także estakada tramwajowa Lipska-Wielicka. Podświetlona została również TAURON Arena Kraków - wieczorami ekran LED na zewnętrznej elewacji hali zamieniał się w wielką państwową flagę. Ponadto udekorowane państwowymi flagami były budynki Urzędu Miasta Krakowa.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS