Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność nośnika KKM

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w 2019 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

15.05.2019 MPK w Krakowie laureatem nagrody Orły tygodnika „Wprost”

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne SA w Krakowie zostało wyróżnione nagrodą Orła tygodnika „Wprost” za 2019 rok. Jak podkreślają organizatorzy ten tytuł jest przyznawany dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju.

Tym samym krakowski przewoźnik został doceniony m.in. za swoje działania na rzecz ochrony środowiska. Przypomnijmy, że to Kraków jako pierwsze polskie miasto uruchomił regularną linię obsługiwaną wyłącznie autobusami elektrycznymi. Dzięki intensywnym zakupom nowoczesnego taboru pasażerowie krakowskiej komunikacji już od października 2018 roku  mają do dyspozycji wyłącznie autobusy ekologiczne wyposażone w silniki spełniające co najmniej normę Euro 5. W planach na najbliższe lata MPK SA ma także zakup do 110 nowych, niskopodłogowych tramwajów.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS