Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

12.06.2019 Spółki komunalne razem dla Nowej Huty

Wszystkie inwestycje spółek komunalnych w Nowej Hucie poczynione przez ostatnie 16 lat w jednym miejscu, bez konieczności przerzucania tomów dokumentów – te informacje mieszkańcy Krakowa znajdą w nowej aplikacji, której premiera odbyła się podczas Dnia Otwartego Magistratu na zieleńcu przy ul. Boruty-Spiechowicza. Dostępna jest pod adresem www.razemdlaNH.pl.

Bogata w informacje, materiały graficzne, zdjęciowe i filmowe aplikacja pokazuje ogrom inwestycji, które przez 16 lat spółki: KHK S.A., Wodociągi Krakowskie, MPK S.A., MPEC S.A. oraz MPO Sp. z o. o. wykonały w Nowej Hucie.

Nowoczesne autobusy i tramwaje na nowohuckich liniach, modernizacja sieci ciepłowniczej, budowa i modernizacja magistrali wodociągowych i sieci kanalizacyjnej, rozbudowa oczyszczalni ścieków Kujawy, ogromne inwestycje w nowoczesny sprzęt do sprzątania ulic, wreszcie Ekospalarnia jako ostatni element funkcjonującego w Krakowie systemu gospodarki odpadami komunalnymi – to tylko niektóre inwestycje opisane
i zobrazowane w aplikacji.

Zapraszamy do pobrania i wspólnej nauki przez zabawę!

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS