Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w 2019 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

26.08.2019 Zakończenie remontu Punktu Sprzedaży Biletów w Nowej Hucie

W poniedziałek 26 sierpnia 2019 roku o godzinie 10.00 po dwumiesięcznym remoncie został otwarty Punkt Sprzedaży Biletów na osiedlu Centrum D w Nowej Hucie. Obsługa  pasażerów będzie się w nim odbywać od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 19.00.

Dzięki wykonanym pracom zwiększy się komfort i jakość obsługi pasażerów. W celu usprawnienia obsługi klientów zostało przygotowanych sześć stanowisk. Dodatkowo w lokalu został umieszczony automat biletowy z myślą m.in. o użytkownikach Karty Krakowskiej. Klienci będą mogli w nim przedłużać uprawnienia do korzystania z Karty Krakowskiej np. przedłużać status mieszkańca ale również korzystać z możliwości zakupu biletów jednorazowych i okresowych. Płatności w automacie będzie można dokonać za pośrednictwem kart płatniczych. W środku pojawiły się też dotykowe ekrany z informacją o funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Warto przypomnieć, że dodatkowo na czas remontu lokalu na os. Centrum D zostały uruchomione dwa dodatkowe Punktu Sprzedaży Biletów. Jeden na Dworcu Autobusowym w Czyżynach oraz drugi na pętli autobusowej w Mistrzejowicach. Ze względu na zainteresowanie klientów oraz w celu polepszenia jakości obsługi pasażerów zapadła decyzja o dalszym funkcjonowaniu tych Punktów Sprzedaży Biletów.

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS