Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w 2019 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

28.08.2019 Zabytkowe autobusy na specjalnej linii D


W niedzielę, 1 września w ramach Krakowskiej Linii Muzealnej została uruchomiona specjalna linia autobusowa D, która kursowała na trasie z Borku Fałęckiego do pętli Krowodrza Górka. Linię obsługiwały pojazdy zabytkowe: Scania ALB, Ikarus przegubowy oraz MAN.

Autobusy kursowały z Borku Fałęckiego przez ul. Zakopiańską, ul. Wadowicką, ul. Konopnickiej, al. Krasińskiego, al. Mickiewicza, al. Słowackiego, ul. Prądnicką, ul. Doktora Twardego, ul. Krowoderskich Zuchów do pętli Krowodrza Górka.

Linia kursowała w godz. od 9.30 do 17.30 z częstotliwością co 30 minut (opłata za przejazd według obowiązującej taryfy).

W niedzielę odbywały się też kursy zabytkowych tramwajów na Krakowskiej Linii Muzealnej nr 0 z ul. św. Wawrzyńca do Cichego Kącika.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS