Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w 2019 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

29.08.2019 Piłkarska Liga MPK wystartowała po raz dziewiąty

 

W piątek, 30 sierpnia pracownicy krakowskiego przewoźnika rozpoczęli kolejny sezon rozgrywek Ligi MPK. Przypomnijmy, że to już dziewiąta edycja piłkarskiej ligi MPK.  Kierowcy, motorniczowie, mechanicy, instruktorzy oraz inspektorzy ruchu swoje mecze rozpoczęli punktualnie o 16.30 na boisku sportowym TS Tramwaj przy ul. Praskiej 61a w obecności wiceprezesa MPK SA w Krakowie Grzegorza Dyrkacza.

W obecnym sezonie Ligi MPK występuje sześć drużyn, w których grają pracownicy z zajezdni tramwajowej Podgórze i Nowa Huta, zajezdni autobusowej Wola Duchacka, Płaszów i Bieńczyce oraz pracownicy Stacji Obsługi i Remontów, instruktorzy i pracownicy Działu Zarządzania Ruchem.

Pierwsza edycja rozgrywek Ligi MPK miała miejsce w 2011 roku. Obecnie w Lidze MPK bierze udział sześć zespołów. Wszyscy zawodnicy to pracownicy krakowskiego przewoźnika.

 

Szczegółowe informacje o rozgrywkach piłkarskich organizowanych przez pracowników MPK SA, w tym aktualne wyniki są dostępne na stronie: www.facebook.com/ligampkkrakow

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS