Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność nośnika KKM

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w 2019 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

02.07.2020 MPK SA w Krakowie zachęca do oddawania krwiOd piątku, 3 lipca przez okres całych wakacji we wszystkich monitorach zamontowanych w autobusach i tramwajach MPK SA w Krakowie będzie wyświetlany spot zachęcający krakowian do oddawania krwi. To odpowiedź na apel Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie w związku z bardzo małym zapasem krwi. Poza działaniami informacyjnymi, do akcji oddawania krwi włączyli się pracownicy krakowskiego przewoźnika. Klub Honorowych Dawców Krwi, który działa w MPK SA stara się zmobilizować wszystkich swoich członków do zgłaszania się do RCKiK (ul. Rzeźnicza 11, rejestracja w godz. 7.15 – 17.30).

Przypomnijmy, że krew może oddać każda osoba w wieku od 18 do 65 lat o dobrym stanie zdrowia, która w ostatnim czasie nie podróżowała do innych krajów i nie jest objęta kwarantanną lub nadzorem epidemiologicznym. RCKIK zapewnia, że wprowadzony w okresie pandemii system badań i poboru krwi zapewnia pełne bezpieczeństwo wszystkim osobom chcącym oddać krew.

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS