Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr legitymacji/albumu
Nr karty KKM
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Czy korzystasz z informacji publikowanych przez MPK SA na facebooku i twitterze:

( 30 % )
tak, bardzo często

( 13 % )
tak, ale rzadko

( 57 % )
nigdy

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Praca

MPK S.A w Krakowie poszukuje kandydatów na stanowisko:

KONSULTANTA DS. SPRZEDAŻY POWIERZCHNI REKLAMOWEJ NA POJAZDACH MPK

Wymagania:

  • wykształcenie : średnie
  • poprawna dykcja i wysoka kultura wypowiedzi
  • zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • nastawienie na realizację celów i konsekwencja w działaniu
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu i stresu
  • zadaniowe podejście do pracy
  • komunikatywność, otwartość , kreatywność i aktywność w działaniu
  • preferowane doświadczenie w call center sprzedażowym lub sprzedaży bezpośredniej

Kluczowe zadania:

  • telefoniczna sprzedaż reklamy na autobusach i tramwajach
  • raportowanie

Oferujemy:

  • umowę zlecenie

UWAGA:

Oferty zawierające list motywacyjny, CV i kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie i wykształcenie, prosimy wysyłać na adres:

Dział Personalny MPK S.A., ul. Jana Brożka 3, 30-347 Kraków

lub e-mail: praca@mpk.krakow.pl

Na ofercie prosimy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji" prosimy przesyłać na adres jak powyżej