Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Wszystkie zamówienia do 14000

06.05.2009 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie poszukuje Dostawcy programu służącego do identyfikacji wymagań prawnych, w pakiecie z wdrożeniem (audyt) i kwartalnymi aktualizacjami.

Data zakończenia: -
Status:
Znak sprawy:

 

Program powinien obejmować obszary: ochrona środowiska, bezpieczeństwo i higiena pracy, substancje chemiczne, bezpieczeństwo pożarowe. Program powinien umozliwiać realizację zadań nałożonych w normie PN-EN ISO 14001:2004 „Systemy zarządzania środowiskowego – Wymagania i wytyczne do stosowania” – punkt 4.3.2, zapewnić identyfikację i dostęp do mających zastosowanie dla MPK S.A. wymagań prawnych, łatwą komunikację wymagań prawnych pracownikom organizacji (dostęp na każdym komputerze w firmie), komentarze do przepisów prawa, okresową ocenę zgodności, określenie wpływu wymagań prawnych na zidentyfikowane aspekty środowiskowe i ich wzajemne powiązanie.

 

 

Sprawę prowadzi:

Jan Malina

tel. (012) 254 19 80

lub 608 42 86 18

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS