Aktualności

27.08.2021

#KrakówSzczepi w autobusach elektrycznychW ten weekend 28 i 29 sierpnia będzie można się zaszczepić w specjalnie przygotowanych autobusach elektrycznych, które będą ustawione w dwóch miejscach. W sobotę i niedzielę w godzinach 9.00-15.00 wszyscy chętni dorośli posiadający e-skierowanie mogą zaszczepić się jednodawkową szczepionką firmy Johnson & Johnson w autobusie elektrycznym stojącym obok KS Nadwiślan przy ul Koletek. Szczepienia będą także prowadzone w autobusie elektrycznym stojącym obok Nowohuckiego Centrum Kultury – w sobotę od 13.00 do 16.00 oraz w niedzielę na terenie parafii przy ulicy Zamiejskiej (Ruczaj) od 9.00 do 15.00.

W akcji szczepień mogą uczestniczyć osoby dorosłe, posiadające e-skierowanie. Na szczepienie nie trzeba się rejestrować – wystarczy zgłosić się i wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem lub zgłosić się z uzupełnionym kwestionariuszem za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta. Szczepienia wykonują wyłącznie osoby wyspecjalizowane i uprawnione, a przed dokonaniem szczepienia pacjent przechodzi standardową kwalifikację.

Zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze się nie zaszczepili, do skorzystania z dodatkowej oferty w ramach akcji #KrakówSzczepi.